Turnieje

15 KWIETNIA 2018: GRAND PRIX 2018 TKKF "UKLEJNA" MYŚLENICE - RUNDA III

TOURNAMENT SOFTWARE

18 MARCA 2018: GRAND PRIX 2018 TKKF "UKLEJNA" MYŚLENICE - RUNDA II

Półmetek Grand Prix już za nami....18 marca zakończyła się II runda turnieju organizowanego przez TKKF Uklejna Myślenice.  Badmintoniści z niezwykłą energią i dynamiką charakterystyczą dla tej dyscypliny sportu, walczyli na kortach w Stróży. Leciały pióra, świszczały lotki, rywalizacja i emocje  podnosiły poziom adrenaliny.  Między meczami była okazja do rozluźniających pogawędek, gdzie głównym tematem był oczywiście badminton w wielu odsłonach....taktyka, przepisy, turnieje i nowe trendy w badmintonowej modzie.  Dziękujemy wszystkim zawodnikom za wspaniałą grę, przyjazną atmosferę sprzyjającą integracji i przede wszystkim za popularyzację tej pięknej i wymagającej dyscypliny sportu.  Serdecznie zapraszamy zawodników i kibiców 15 kwietnia na podwójne emocje, czyli Finał Grand Prix połączony z Mistrzostwami Myślenic. Zachęcamy do zapoznania się z wynikami turnieju i do obejrzenia galerii zdjęć.

WYNIKI TOURNAMENT SOFTWARE

25 STYCZNIA 2018: GRAND PRIX 2018 TKKF "UKLEJNA" MYŚLENICE - RUNDA I

Najbardziej wytrwałych pasjonatów badmintona nie odstraszyła nawet szalejąca w Małopolsce zima. W dniu 25 lutego 2018 r. w Stróży na zakończenie ferii zimowych 32 zawodników i zawodniczek podjęło wyzwanie biorąc udział w I rundzie Turnieju Grand Prix TKKF Uklejna Myślenice. Było to pierwsze z cyklu trzech punktowanych spotkań, które zakończą się 15 kwietnia Mistrzostwami Myślenic. Najbardziej liczna grupa badmintonistów wystartowała w 6 kategoriach dedykowanych Amatorom, których wyniki zostaną odnotowane w Rankingu Polskich Amatorów Badmintona - PAB. Ponadto uczestnicy mogli się sprawdzić w kategoriach OPEN. Była sportowa rywalizacja, była dobra atmosfera i wiele emocji, ale najważniejsze, że wszyscy świetnie się bawiliśmy badmintonem - naszą wspólną pasją. Już teraz zapraszamy na kolejną rundę badmintonowych potyczek, która odbędzie się 18 marca 2018 r.

Regulamin turnieju GRAND PRIX 2018 "TKKF" UKLEJNA Myślenice

TOURNAMENTSOFTWARE -->

KLASYFIKACJA GENERALNA PO I RUNDZIE

8 PAŹDZIERNIKA 2017: YONEX CUP TKKF "UKLEJNA" MYŚLENICE - turniej zakończony....

YONEX DEMO DAYS - GRAMY W BADA!

Pasjonaci badmintona licznie stawili się na hali sportowej w gościnnej Stróży, aby wziąć udział w turnieju Yonex Cup - TKKF Uklejna Myślenice. Na polu sportowych rozgrywek w 8 kategoriach walczyło 70 zawodników i zawodniczek z Myślenic, Wadowic, Krakowa, Tarnowa, Rzeszowa, Staszowa, Tomic, Umieszcza, z Kęt, Bierunia i Radzionkowa, jak również niezawodne UKS Orły z Zakopanego. Było gorąco od emocji i adrenaliny, a organizatorzy i sponsorzy dodatkowo podgrzewali atmosferę serwując uczestnikom imprezy pokazowy mecz pomiędzy reprezentantem Kadry Polski - Mateuszem Świerczyńskim a utytułowanym zawodnikiem, Dariuszem Janikiem. Prezentacja profesjonalnej gry nie pozostała jedyną atrakcją w czasie rozgrywek! W ramach Yonex Demo Days zaistniała możliwość wypróbowania przez uczestników turnieju kilku perełek z najnowszej kolekcji rakiet, co z radością wykorzystali ;) Dopełnieniem szczęścia zapalonego badmintonisty był wszelaki sprzęt z badmintonplayer.pl, który można było zakupić na miejscu. Nie ominęły nas także eliminacje do Mistrzostw Świata 2018 w piłce nożnej! Dzięki Przemkowi Tomeckiemu, który przywiózł ze sobą telewizor zawodnicy mogli dopingować Reprezentację Polski w czasie meczu z Czarnogórą. Reprezentanci sekcji badmintona TKKF Uklejna nie próżnowali! Katarzyna Szafraniec po pojedynkach w SINGLU OPEN KOBIET wywalczyła II miejsce. W niezwykle zaciętych pojedynkach w singlowej kategorii OPEN mężczyzn wyróżnił się Tomasz Matoga, plasując się na III miejscu. Razem z partnerką Dominiką Guzik - Płuchowską (AZS AGH Kraków) zdobył również zaszczytne I miejsce w kategorii MIXT OPEN pojawiając się na podium razem z Katarzyną Szafraniec i Tomaszem Proszkiem, którzy wywalczyli III miejsce. Także kategorie deblowe przyniosły nam sukcesy, a mianowicie I miejsce w grze podwójnej kobiet Katarzyny Szafraniec i Dominiki Guzik (AZS AGH Kraków) - Płuchowskiej oraz II miejsce Michała Chmielarczyka i Tomasza Morawika (AZS AGH Kraków) w deblu mężczyzn. W kategorii mieszanej senior III miejsce trafiło do Macieja Kozieła. Rozgrywki uświetniła obecność prezesa TKKF Eugeniusza Żądło, przedstawicieli YONEX Polska oraz dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Pcimiu Michała Hodurka. Ceremonię dekoracyjną turnieju zwieńczyły nagrody, dyplomy oraz liczne sesje zdjęciowe ;)

Turniej odznaczający się rekordową dotychczas ilością zawodników biorących w nim udział, zaliczamy do jednych z najbardziej udanych i liczymy na podobną atmosferę, frekwencję i emocje podczas kolejnych zawodów!

Autor: Julka

TournamentSoftware - szczegółowe wyniki z turnieju -->>